►Підписуйтеся на «Мінфін» в Instagram:
головні новини про інвестиції та фінанси
На сайті компанії доступні два типи членства. Звичайний рівень передбачає надання учасникам доступу до головної їдальні, прилеглого двору та коктейльної зали, а також до спеціальних заходів. Коштує він 2,5 ефіра (ETH), або $8367 на момент написання.
Другий, більш дорогий рівень, на додачу до всього вище перерахованого, надає власнику доступ до кімнати омакасе на 14 місць. Він обійдеться у 4,25 ETH, або $14 224 на момент написання.
Власники токенів зможуть перепродати їх або здавати їх у місячну оренду. Членство не передбачає жодних повторних внесків. І хоча криптовалюти потрібні для купівлі токенів, їжа та напої в самому ресторані доступні за долари США. Заклад планують відкрити на початку 2023.
Читайте також: Китай створить власний ринок NFT
Що таке NFT-токени
NFT-токени є своєрідним розвитком ідеї криптовалют, пише BBC. Як і традиційні цифрові гроші — біткоїн чи Ethereum — вони працюють на технології блокчейн.
Ключова відмінність лише в одному: якщо одна «монета» біткоїна, приміром, нічим не відрізняється від іншої «монети» біткоїна, то кожен NFT може бути унікальним (або мати обмежену кількість копій). Звідси і назва NFT — non fundgible-token (невзаємозамінний токен).
Якщо у вас є унікальний NFT-токен, то можна бути впевненим: такого немає більше ні в кого.
Читайте також: Ринок NFT за рік виріс майже у 400 разів