►Підписуйтесь на сторінку «Мінфіна» на фейсбуці:
головні фінансові новини
За словами Даліо, на кожне свято та день народження він дарує своїм онукам по золотій монеті. Проте до подарунку додаються особливі інструкції — її не можна витрачати. Мільярдер вважає, що золото — найкращий спосіб прищепити молодим людям інтерес до заощаджень.
«Вони не можуть витратити золоту монету. Вони повинні зберегти цю золоту монету та використовувати її лише в екстрених випадках. У їхньому житті мета — передати монету своїм дітям», — заявив голова Bridgewater Associates в інтерв'ю Barron's.
Даліо впевнений, що цей подарунок допоможе наступному поколінню оцінити цінність економії, незважаючи на те, що золото має свої обмеження. Інвестор зазначив, що не очікує великих доходів від інвестицій у золото, оскільки воно, на його думку, є «свого роду мертвим активом». Однак Даліо також сказав: «Це краще, ніж інші активи».
Читайте також: Як інвесторам підготуватися до кризи: Рей Даліо дав дві поради
Хто такий Рей Даліо
Раніше «Мінфін» писав, що запорука багатства Рея Даліо — успішна робота його інвестиційного фонду Bridgewater Associates. Власну компанію мільярдер заснував ще 1975 року у 26-річному віці.
Але справжній успіх прийшов у 2012-му, коли компанія стала найбільшим хедж-фондом у світі та утримує це звання досі. За даними Forbes, під управлінням фонду знаходиться $154 млрд. Bridgewater обслуговує пенсійні фонди, уряди та центробанки різних країн. Серед клієнтів компанії та Міжнародний валютний фонд.