►Підписуйтесь на сторінку «Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини
Про плани стати публічною компанією
Forbes раніше оголошував про плани стати публічною компанією через SPAC-злиття з Magnum Opus, яке мало завершитися в 4 кварталі цього року або 1 кварталі 2022 року. SPAC означає злиття приватної компанії з публічною компанією-пустушкою.
Такий хід дозволить Forbes стати публічною, при цьому й надалі отримувати вигоду з успішної цифрової трансформації, використовувати додаткові можливості зростання та повністю усвідомлювати силу та потенціал свого культового глобального бренду.
Об'єднана компанія вже отримала додаткові $400 млн через PIPE, включаючи фонди та рахунки, керовані провідними інституційними інвесторами. Компанію, як і раніше, очолюватиме нинішня команда менеджерів, і вона збереже ім'я Forbes. Після закриття угоди Forbes розмістить лістинг на Нью-Йоркській фондовій біржі під тикером FRBS.
Читайте також: Американський Forbes вийде на біржу з оцінкою в $630 мільйонів
Компанія Magnum Opus Acquisition, з якою очікується злиття Forbes, спонсорується гонконгською інвестиційною фірмою L2 Capital.
Приватні інвестори зацікавлені у Forbes
Однак поки угода ще не закрита, а SPAC стрімко втрачають популярність, приватні інвестори мають можливість викупити Forbes. Наприклад, угода з GSV Asset Management принесе Forbes $620 млн, що трохи менше, ніж оцінка $630 млн в результаті можливого злиття з Magnum Opus.
Зацікавленість виявили й інші, наприклад, компанія Block. one, яка займається розробкою програмного забезпечення для блокчейнів.
Forbes, заснований у 1917 році, належав родині Форбсів майже сто років. Проте у 2014 році сім'я продала 95% акцій китайській інвестиційній групі під назвою Integrated Whale Media. За повідомленнями, угода була оцінена у $475 млн.