Суттєве підвищення операційного прибутку Ощаду порівняно з минулим роком спричинено зростанням як комісійного, так і процентного доходів. Так, чистий процентний дохід за три квартали становить 9,3 млрд грн, що в 1,6 разу (на 3,6 млрд грн) більше ніж за відповідний період минулого року. Чистий комісійний дохід становить 4,5 млрд грн. Порівняно з відповідним періодом 2020 року цей показник збільшився на 1,3 млрд грн, або на 40,2%.
Обсяг кредитів, наданих клієнтам за дев’ять місяців, зріс порівняно з початком року на 10,1 млрд грн, або на 15,9%, і становить 73,3 млрд грн. Приріст відбувся як за кредитами суб'єктів господарювання (на 6,5 млрд грн), так і за кредитами фізосіб (на 3,6 млрд грн).
Обсяг коштів клієнтів за дев’ять місяців поточного року в Ощадбанку також збільшився — на 3,4 млрд грн (1,8%) — і становить на звітну дату 188,2 млрд грн.
Значного прогресу Ощадбанк досяг у врегулюванні непрацюючого портфеля. Протягом дев’яти місяців 2021 року показник таких активів, розрахований за методикою НБУ, зменшився на 17 п.п. — з 51% до 34%, або на 17,2 млрд грн. Такого результату вдалося досягти завдяки використанню якнайширшого інструментарію врегулювання проблемної заборгованості.
«Детальну стратегію Ощадбанку уряд затвердив нещодавно — 11 жовтня. Результати трьох кварталів свідчать, що ми вже зараз упевнено рухаємось у напрямі її виконання. Хоча вирішення багатьох амбітних завдань ще попереду, протягом перших дев’яти місяців поточного року нам вдалося покращити ефективність роботи Ощаду», — зауважив Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.