Драматургія розгортається в чотиривимірній площині. Це новий експериментальний формат, втілений у синтезі мистецьких та технологічних компонентів із максимальним використанням особливостей архітектури Українського дому.
Серед інших особливостей цієї унікальної за масштабом та форматом події наступні:
- неординарна візіонерська режисура від Влада Троїцького;
- масштабна інсталяція, інтегрована у простір глядацької зали;
- мультимедійна відеопроекція на 360° у 25-метровому просторі атріуму Українського дому;
- сучасний балет від театру танцю «Тотем» під керівництвом Кристини Шишкарьової;
- оригінальне виконання вокалістів формації NOVA OPERA;
- акторське читання від Тетяни Троїцької, що базується на метафоричних текстових фрагментах поеми Тараса Шевченка «Сон»;
- сучасна музика авторства Яни Шлябанської, створена спеціально для вистави.
Однією з ціннісних особливостей проекту є інтеграція жестової мови в хореографію та драматургію вистави. Цю практику спрямовано на пошук шляхів взаєморозуміння та об'єднання глядацької аудиторії, а також на підкреслення важливості філософії інклюзії для сучасних мистецьких проектів.
«Важливою частиною проекту для нас є інклюзивна складова: в хореографію та драматургію вистави інтегровано жестову мову. Банк послідовно підтримує ініціативи, спрямовані на запровадження безбар’рності, зокрема розбудовує мережу власних інклюзивних відділень та підтримує відповідні культурні заходи. Ощадбанк є учасником руху „Бізнес без бар'єрів“, який створено в межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської», — прокоментував прем'єру Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.
«Інклюзивність та інновації — ключові цінності компанії Visa, які яскраво втілює в собі цей проект. Ми підтримуємо інклюзію в усьому світі: наприклад, у 2020 році Фонд Visa Foundation оголосив про запуск двох програм на загальну суму 210 мільйонів доларів США, спрямованих зокрема на інклюзивний економічний розвиток. Раді, що маємо можливість разом з такими партнерами, як Ощадбанк, долучатися до побудови інклюзивного майбутнього і в Україні, і віримо, що саме мистецтво зможе привернути увагу громадськості до питання інклюзії», — зазначила Світлана Чирва, віце-президентка, регіональна менеджерка компанії Visa в Україні, Білорусі та Молдові.