Дивний проєкт
За інформацією агенції, для сканування райдужної оболонки ока застосовуються кулясті пристрої, що за розміром нагадують баскетбольний м’яч. Компанія стверджує, що наразі тестує 20 прототипів у декількох містах по всьому світу.
Мета проєкту, на думку експертів, — просувати ідею універсального базового доходу на основі криптовалюти, а біометричні дані використовуються як ідентифікатор.
За інформацією Bloomberg, Worldcoin отримав підтримку від кількох інвесторів, зокрема компанії Andreessen Horowitz, яка інвестувала $25 млн.
►Підписуйтеся на «Мінфін» в Instagram:
головні новини про інвестиції та фінанси
Наразі не зрозуміло, чи має валюта Worldcoin (CoinMarketCap вказує, що вона торгується з 2013 року) відношення до компанії Сема Альтмана Open AI. «Це не перший дивний проєкт, в якому міг брати участь Альтман. У 2018 році він заплатив стартапу Nectome $10 тис. за те, щоб його вбили (так, по-справжньому) і зберегли його мозок. Передбачається, що в майбутньому його можна буде завантажити у комп’ютер», — йдеться у повідомленні.
Ймовірно, тому CEO Open AI думає, що люди так легко віддаватимуть свої біометричні дані приватній компанії в обмін на криптовалюту.
Курси криптовалют на «Мінфіні»
Раніше
«Мінфін» писав, що Україна — серед першої десятки країн з отриманого прибутку у біткоїн. У сукупності торік українські інвестори заробили близько $400 млн.