Нові фішки

Відеодзвінок запускається через голосовий чат: для цього один з учасників повинен включити режим відео, натиснувши на значок камери.

Відеотрансляцію можна розгорнути на весь екран, натиснувши на неї.

Крім того, можна закріпити відео від одного з учасників, щоб зображення не перемикалася на нових учасників, коли вони входять в чат.

Читайте також: Telegram провів ще одне розміщення облігацій на $750 мільйонів

У відеорежимі одночасно можуть спілкуватися поки тільки перші 30 учасників, які підключилися до чату.

Сервіс пообіцяв скоро збільшити цей ліміт, щоб «користувачі Telegram могли транслювати лекції, ігрові стрім, фестивалі», йдеться в повідомленні. У новій версії месенджера поліпшили шумозаглушення, стверджують розробники.

Інтерфейс групових відеодзвінків адаптували для екранів ноутбуків і планшетів — як в горизонтальному, так і вертикальному положенні.

На комп'ютері голосовий чат буде відкриватися в окремому вікні, щоб можна було паралельно листуватися в інших чатах.

Крім того, Telegram додав анімовані фони для чатів, анімації при відправці повідомлень і нові можливості для стікерів.

В чаті з ботами (програмами) з'явилася окрема кнопка меню з командами для бота. Творці ботів зможуть розміщувати в полі введення підказки. Ботам тепер можна задавати різні команди в залежності від того, з якого чату до боту перейшов користувач і який у нього мову інтерфейсу в додатку.

Telegram спростив і імпорт стікерів: розробники можуть створювати додатки для створення стікерів і додавати їх в месенджер одним дотиком, заявив месенджер.

Нагадаємо

Творець месенджера Павло Дуров в квітні повідомив про те, що Telegram планує запустити і групові відеодзвінки.

Він також зазначив, що обмеження через пандемію коронавірусу показали, як необхідний надійний інструмент відеозв'язку. Але одночасно безпечних і зручних у використанні додатків для групових відеодзвінків зараз немає, додав він.