Висновки дослідження
У той же час рівень загального розуміння криптовалюти знижується, і тільки 71% правильно вказали на визначення криптовалюти зі списку тверджень. При цьому 78% дорослого населення чули про криптовалюту.
Згідно з висновками дослідження, інтерес до криптовалют зростає, а розуміння їх ризиків знижується.
Читайте також: Найбільший банк Данії вирішив не обмежувати клієнтів в операціях з криптовалютою
У міру того, як володіння криптоактивами стає дедалі поширенішим, ставлення до них змінилося. Тільки 38% користувачів криптовалют розглядають їх як азартну гру (порівняно з 47% у минулому році), в той час як зростаюче число користувачів розглядають їх як доповнення або альтернативу основним інвестиціям.
Шелдон Міллс, виконавчий директор FCA з питань споживачів і конкуренції, зазначив: «Дослідження підкреслює зростання інтересу до криптоактивів серед британських клієнтів. Ринок продовжує зростати, і деякі інвестори отримують вигоду від підвищення цін. Однак для клієнтів важливо розуміти, що ці продукти значною мірою не регулюються. Тому, якщо щось піде не так, вони повинні бути готовими втратити всі свої гроші».
Курси криптовалют на «Мінфіні»
Раніше
Як писав «Мінфін», фахівці аналітичної компанії Chainalysis оцінили прибуток інвесторів різних країн, отриманий від інвестицій у біткоїн у 2020 році.
- Лідером у рейтингу країн з найбільшим прибутком від криптовалюти зі значним відривом стали США — їх жителі заробили на інвестиціях в актив понад $4 млрд.
- На 2-му місці знаходяться інвестори з Китаю, які отримали $1,1 млрд прибутку від цифрової монети.
- Японія ($0,9 млрд) і Великобританія ($0,8 млрд) посіли 3-е і 4-е місця відповідно.
- Україна опинилася на 10-му місці в рейтингу — вітчизняні інвестори в сукупності отримали близько $400 млн прибутку від операцій з першою криптовалютою.
Хочете знати про валюту і криптовалюту більше? Стежте за ексклюзивними матеріалами «Мінфіну» в телеграм-каналі.