Найкраще дистанційне обслуговування, 1 місце. Перемогу в цій номінації команді Альфа-Банку Україна забезпечив запуск цілої низки проєктів, спрямованих на новий клієнтський досвід та обслуговування без візиту до відділення. Ключовим проєктом став новий цифровий банк SenseSuperApp, у якому вперше в Україні з'явилася можливість відкрити рахунок через відеочат, відразу активувати і користуватися платіжною карткою без обмежень. Серед інших проєктів:
єдина платформа чат-підтримки клієнтів, яка працює без скриптів у всіх цифрових каналах, включаючи популярні месенджери;
база знань, внутрішня «Вікіпедія» Альфи з інформацією про продукти та послуги банку;
бот Алла, що допомагає обробляти вхідні дзвінки в контакт-центр і самостійно «закриває» близько 50% звернень клієнтів.
Передові технології та інновації (банки), 3 місце. У цій номінації експертне журі та читачі «Мінфіну» і Finance.ua відзначили Альфа-Банк Україна за унікальний для України проєкт запуску відеоідентифікації в цифровому банку Sense SuperApp.
Краща програма лояльності, 2 місце. Програма лояльності Cash'U CLUB знову підкорила експертів і користувачів вигідною пропозицією серед аналогічних продуктів на ринку. Учасник Cash'U CLUB отримує кешбек в окремих категоріях, які оновлюються щомісяця, а також гарантовані 0,5% на всі покупки при оплаті гаджетом. При цьому повернути на картку можна рекордну суму — до 5 000 грн на місяць. Подібний набір вигод для клієнта доступний лише власникам карток Альфа-Банку Україна.
Кращий керівник роздрібного бізнесу, 3 місце. У цій персональній номінації експерти відзначили Світлану Черкай, члена правління Альфа-Банку Україна, і її команду за утримання високого рівня довіри клієнтів, зростання частки діджитал-активних клієнтів і впевнене лідерство банку в роботі із заможними клієнтами.
Краща інвест-пропозиція, 2 місце. Альфа-Банк Україна одним із перших запропонував своїм клієнтам можливість інвестувати в єврооблігації України. У рамках премії FinAwards 2021 цей інструмент був визнаний одним із найпривабливіших завдяки високій прибутковості, як номінальній, що в 2020 році досягала 10% річних у валюті, так і реальній, що залежить від котирувань паперів і курсу національної валюти.
Вибір кращих здійснювався шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції сайтів «Мінфін», Finance.ua і відкритого голосування читачів сайту.