Друге місце в номінації посіла карта «Універсальна» від Приватбанку, а третє — карта ВСЕМОЖУ від ПУМБу.
До п’ятірки найкращих також увійшли кредитні картки RED від Альфа-Банку та «Наполеон» від Креді Агріколь. Загалом за першість в номінації боролися картки від 18 банків.
Переваги «Чорної карти» від monobank|Universal Bank
- Кредитний ліміт — до 100 тис грн;
- Пільговий період — до 62 днів;
- Відсоткова ставка на місяць 3,1%;
- 5% річних на залишок власних коштів;
- До 20% кешбеку.
Детальніше про карту читайте на сайті банку.
«Основна задача monobank — надавати споживачам звичні для них банківські сервіси зовсім по-новому, щоб це було легко, зручно, комфортно. Не тоді, коли це потрібно банку, а коли цього потребує клієнт. Скажімо, коли в країні відбуваються кризи, ми реагуємо миттєво і, на відміну від інших банків, які понижують ліміти, ми, навпаки, їх збільшуємо. Думаю, клієнти, які користуються нашими картками, відчувають цю турботу від банку, а також від нашої служби підтримки, яку тепер ми називаємо „службою турботи“. Ми одні з перших реалізували банк в телефоні. Клієнтам це зручно: не потрібно ходити в банк, стояти в чергах, все необхідне — під рукою і будь-яка операція займає кілька секунд», — прокоментував «Мінфіну» директор департаменту продуктів роздрібного бізнесу та транзакційного банкінгу — член правління Універсал Банку Андрій Звізло.
Він також додав, що команда monobank й надалі збирається радувати клієнтів новинками. Але деталі вирішив не розкривати. «Ідей багато, блок із задачами великий. Проте ми намагаємося максимально не анонсувати ті продукти, які робимо. Все за ширмою, але новини будуть — чекайте», — пообіцяв Андрій Звізло.
Як обирали переможця
У номінації брали участь банківські платіжні картки, доступні для масового сегмента клієнтів із середнім і нижче середнього рівнем доходу.
Важлива умова — за карткою можна встановити кредитний ліміт на здійснення платіжних і касових операцій. Кредитний ліміт встановлюється на запит клієнта або за замовчуванням.
Хто обирав найкращих
Переможців обирали з допомогою голосування на сайті премії, незалежної експертизи і голосування журі конкурсу.
В експертне журі увійшли генеральний директор Національної асоціації страховиків України Деніс Ястреб, заступник директора з питань торгівлі цінними паперами Dragon Capital Сергій Фурса, президент Українського товариства фінансових аналітиків Юрій Прозоров, Виконавчий директор асоціації НАБУ Олена Коробкова, президент Української асоціації платіжних систем (UAPS) Антоніна Мурашко, президент асоціації ВАФК Алла Сав’юк, фінансовий директор рейтингового агентства IBI-Rating Олександр Калашніков та інші.
Про FinAwards
FinAwards — це щорічний конкурс, який визначає кращих професіоналів фінансового сектору України і фінансові продукти.
Відбір претендентів на участь у номінаціях FinAwards 2021 тривав два місяці. Учасників оцінювало експертне журі, а також проходило відкрите онлайн-голосування на сайті конкурсу.
Засновники премії — сайти «Мінфін» і finance.ua. Організатор — одна з провідних конференц-майданчиків країни у сфері фінансів і технологій — компанія BankOnline.