У квітні 2021 року ТОВ «Тас-Логістік» зареєструвало у Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) підсумки публічного випуску облігацій серій, А та В номінальною вартістю 50 млн грн кожна.
Андеррайтером випуску традиційно виступив Таскомбанк. Компанія залучила 103 млн грн за розміщення облігацій серій А, В. Отриманні кошти ТОВ «Тас-Логістік» спрямує на купівлю залізничних вагонів для розширення власного парку та здійснення перевезень вантажів замовників залізничним транспортом.
Наразі у первинному розміщенні знаходяться облігації з публічною пропозицією серії С та D загальною номінальною вартістю 100 млн грн. Публічна пропозиція діє до 21 вересня 2021 року.
Відповідно до Проспектів, термін обігу всіх випусків — 5 років. За облігаціями передбачена щорічна оферта — можливість дострокового викупу. Номінальна ставка на перший рік обігу облігацій встановлена у розмірі 16,5% річних із щорічним переглядом на рівні не менше ½ облікової ставки НБУ та не більше трикратної облікової ставки Національного банку України, що діє на дату встановлення нової відсоткової ставки.
Також нагадуємо, що в обігу перебувають облігації Таскомбанку серій F, G, I та J загальним обсягом 400 млн грн. Облігації серії G, I, J стали першими в історії України облігаціями, що були випущені за правилами, адаптованим до стандартів ЄС, наразі доступні для придбання на вторинному ринку — як біржовому, так і позабіржовому. За даними фондової біржі ПФТС, облігації Таскомбанку є найбільш ліквідними корпоративними облігаціями. Таскомбанк, як емітент, сьогодні має можливість укладати угоди зі своїми облігаціями на біржі безпосередньо, що забезпечує високу швидкість укладання угод і розміщення коштів інвестора. Цей інструмент передбачає конкурентні умови прибутковості порівняно з депозитами відсотками на термін від 1 дня до 1 року.
ТОВ «Тас-Логістік» було засновано у 2008 році. Основний напрямок діяльності компанії — надання власних вагонів у користування іншим операторам на умовах оренди. З 2014 року компанія володіла парком з 297 вагонів-хоперів для зерна, які здавала в оренду. У 2017−2019 роках компанія придбала 1 200 залізничних вагонів у найбільших українських заводів: ПрАТ «Дніпровагонмаш» (входить до компаній Групи «ТАС») і ПрАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Нині парк компанії налічує понад 1 500 вагонів-зерновозів і 160 піввагонів, що дозволяє посісти одну з лідируючих позицій серед власників такого рухомого складу на українській залізниці.