За даними Мінфіну, при цьому зобов’язання за основним боргом, що частково забезпечені держгарантіями на портфельній основі, становили 574 млн грн.
Це становить 15% від загального ліміту гарантій, наданих торік (3,93 млрд грн).
► Підписуйтеся на сторінку «Мінфіну» на фейсбуці: головні фінансові новини
Хто з банків видав найбільше
Найбільше кредитів видав Приватбанк — 786 на загальну суму 723 млн гривень.
Серед регіонів за сумою виданих кредитів по програмі лідирує Волинська область — 110. Лише на один менше таких кредитів видали на Дніпропетровщині — 109, на Одещині — 83.
Читайте також: Укрексімбанк видав перші кредити за портфельними гарантіями
Найбільше кредитів надано у сфері оптової та роздрібної торгівлі та ремонту автотранспорту — 432 (36%), а також у сільському господарстві 288 — (24%).
Нагадаємо
В березні до Приватбанку, Укргазбанку, Укрексімбанку та Банку Восток, які раніше уклали кредитні договори та почали надавати кредитування малим та середнім підприємствам у рамках портфелів гарантованих кредитів, долучилися ще два банки — Ощадбанк й Кредитвест банк.
Читайте також: Чи варто бізнесу розраховувати на кредити під держгарантії
В урядовій програмі з надання кредитних держгарантій мікро-, малому та середньому бізнесу на портфельної основі наразі беруть участь 11 банків, серед яких 4 державні.
Під портфельні гарантії з держбюджету торік було виділено майже 4 млрд грн, а портфель таких кредитів може сягнути 7,8 млрд грн.