Що відбулося
У лютому 2021 року глобальна платіжна платформа Payoneer оголосила про вихід на біржу шляхом злиття із FTAC Olympus Acquisition Corporation. Такі SPAC-компанії створюються спеціально для виведення непублічного підприємства на біржу і проходять IPO до потенційного злиття. Цей спосіб є альтернативою тривалій і дорогій процедурі IPO.
По завершенні реорганізації нова компанія називатиметься Payoneer Global. Топ-менеджмент компанії залишиться на місці.
Вартість Payoneer Global оцінюють у $3,3 млрд.
Також компанія залучить $300 млн від Wellington Management, Dragoneer Investment Group, Fidelity Management & Research Company, Franklin Templeton та інших.
Загалом у 2021 році компанія планує отримати виторг у розмірі $432 млн. За 2020 рік платформа Payoneer опрацювала платежі на суму понад $44 млрд.
Читайте також: Платіжна платформа Payoneer почала випуск власних карток
Які плани
Операцію злиття планують закрити у перші шість місяців поточного року. Після реорганізації на балансі Payoneer буде приблизно $563 млн.
«Вихід на біржу надасть значні фінансові ресурси, які допоможуть прискорити інвестиції в нашу платформу, розширити продуктову лінійку і ще більше поліпшити якість обслуговування клієнтів.
Фахівці FTAC Olympus — одні з найдосвідченіших експертів фінтех-індустрії — стануть довіреними консультантами на нашому спільному шляху до стабільного зростання. До того ж, Payoneer стане публічною компанією після завершення угоди", — зазначив CEO Payoneer Скотт Галіт.
Читайте також: Payoneer запропонував глобальну програму для банків. Що відомо
«Ми розвиватимемо наш регіон ще активніше, збільшуючи можливості нашої платформи і розширюючи сервіси. Все для того, щоб ефективно рухатися до нашої головної мети — зробити фінансові послуги доступними кожному», — коментує Ігор Ковальов, генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі.