Свирида призначено з 1 лютого терміном до 31 травня 2021 року як представника єдиного акціонера.
Що відомо про Артема Свирида
З 25 лютого 2020 року і дотепер Свирид працює у філії ТОВ «Смарт-Холдинг» в Маріуполі керівником департаменту інвестиційних проєктів. Доти там же працював керівником департаменту корпоративних фінансів, а з 2013-го обіймав аналогічну посаду в ЗАТ «Смарт-холдинг».
Розмір пакета акцій, яким володіє Артем Свирид, дорівнює нулю, що становить 0,00% статутного капіталу.
Інші кадрові зміни
Юнекс Банк 30 грудня 2020 року припинив повноваження голови правління Ганни Довгальської за її бажанням і призначив на її місце ексглаву наглядової ради банку Дмитра Дзятка терміном на один рік.
Що відомо про Юнекс Банк
Юнекс Банк засновано у 1993 році. Основним його власником є Вадим Новинський, якому на початок 2021 року опосередковано належить 100% акцій.
Читайте також: АМКУ дозволив Dragon Capital купити банк у Новинського
Згідно з даними НБУ, на 1 грудня 2020 року за розміром загальних активів Юнекс Банк посідав 66-у позицію (815,635 млн грн) серед 73 банків, що діяли в країні банків. За січень — листопад 2020 року перебував у десятці антилідерів за збитковістю — його мінус становив 32,6 млн грн.