«Червона зона»

У цю зону увійшли: Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Краматорськ, Чернівці, Чернігів.

Дозволено продовження роботи громадського транспорту, ТРЦ і магазинів в Івано-Франківській, Полтавській, Миколаївській, Харківській та Хмельницькій областях можна працювати школам, коледжам, вузам.

В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях продовжують працювати заклади громадського харчування.

У Житомирській, Одеській, Луганській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській областях дозволена посадка пасажирів в транспорті приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

Страхування від covid-19. Виплата до 50 тисяч гривень

«Помаранчева зона»

У цю зону увійшли всі інші регіони.

Забороняється робота хостелів, турбаз (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планових госпіталізацій в лікарні; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів, установ культури; прийом нових змін в дитячі табори.

Забороняються масові заходи за участю більше 20 чоловік, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00.

«Жовта і зелена зони»

В «жовту» і «зелену» зони не увійшов жоден регіон. Однак в інших обласних центрах діють також обмеження для цих зон.

Нагадаємо

Перелік держав зі значним поширенням covid-19 формується Міністерством охорони здоров'я і переглядається кожні сім днів. З актуальною інформацією щодо кількості активних випадків covid-19 на 100 тис.населення в країнах світу можна ознайомитися тут.

Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка і коронавірус».