Як зазначає видання, чистий прибуток Райфу за вісім місяців 2020 року становив 2,7 млрд грн, і він досі є одним із найприбутковіших банків Групи Райффайзен та України.
«Бізнес-модель банку [цьогоріч] істотно не змінилася, — прокоментував НВ Олександр Писарук, голова правління Райффайзен Банку Аваль. — Райф залишається найбільшим приватним банком країни, який обслуговує всі клієнтські сегменти через розгалужену мережу відділень, банкоматів, терміналів і цифрових каналів». За його словами коронакриза прискорила перехід клієнтів в онлайн і розвиток цифрових каналів.
До цього щорічного рейтингу увійшли 15 українських банків. Місце кожного із них у рейтингу визначалося інвестиційною компанією Dragon Capital, виходячи з суми балів, яку фінустанова отримала на основі показників достатності капіталу, ліквідності, довіри вкладників, підтримки акціонерів, прибутковості банку, якості активів, а також низки якісних показників (прозорість діяльності банку, збалансованість, ризик-менеджмент, репутація).
«Стійкість вітчизняного банківського сектора здивувала багатьох. Навіть незважаючи на те, що НБУ заборонив стягувати штраф за прострочення в обслуговуванні окремих кредитів на період локдауну, фінустанови залишалися прибутковими, а на їхніх рахунках виявилося досить ліквідності», — зазначається у редакційній статті НВ.
Із початку 2020 року Райффайзен Банк Аваль було також названо кращим банком в Україні впливовими міжнародними виданнями Global Finance, EMEA Finance та Euromoney.
В українських рейтингах Райф очолив рейтинг надійності крупних роздрібних банків журналу «Гроші», рейтинг стійкості українських банків порталу «Мінфін», рейтинг життєздатності українських банків порталу Mind, рейтинг надійності (привабливості) банківських депозитів рейтингового агентства Standard Rating (Україна), а також став кращим недержавним банком країни у рейтингу «50 провідних банків України-2020» компанії «Фінансовий клуб».