У 2020 році було отримано більше 1000 есе від десятикласників про свою майбутню професію. У ТОП-5 найпопулярніших професій цього року увійшли: лікар/ка, журналіст/ка, вчитель/ка, програміст/ка та юрист/ка.
Автори 300 кращих робіт стали учасниками 6 регіональних зустрічей, а 60 найактивніших були запрошені на фінальну онлайн-конференцію з топ-менеджерами 24 вересня. Своїми порадами з підлітками поділилися Сергій Черненко, голова правління ПУМБ, Надія Омельченко, віце-президентка ІТ-Інтегратор, та Вікторія Ярмощук, CEO FILM.UA Group. Крім того учасники об’єдналися у команди, зняли креативні відео та позмагалися за корисні призи в рамках онлайн-квесту.
Сергій Черненко, голова правління ПУМБ, підкреслив: «Професійний шлях – важлива частина життя людини, її самопізнання, формування принципів і цінностей. Необхідно постійно інвестувати в себе, своє навчання, розвиток особистості. Не чекати швидких перемог. Змінювати життя на краще навколо себе невеликими добрими справами. Не боятися помилок, а використовувати їх як можливість ставати сильнішими і стимул не зупинятися на досягнутому. Визнання приходить тільки як результат особистісного та професійного зростання. Коли стаєш справжнім експертом, успіх тебе обов'язково знаходить».
А вже наступного дня – 25 вересня переможці отримали унікальну можливість провести онлайн зустрічі зі своїми кумирами в обраній професії. Серед людей та організацій, з якими зустрілись учасники: керівний партнер UNIT City Костянтин Євтушенко, Посол України в Австрії Олександр Щерба, голова правління ПУМБ Сергій Черненко, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» Олексій Гарань, архітектор Слава Балбек, засновник Projector Олександ Трегуб, директорка Zagoriy Foundation Євгенія Мазуренко та головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва. А також провідні менеджери та експерти ПУМБ, Київстар, Arzinger, 1+1 медіа, Arterium, Ukrainian Film School, Ветпланета, НАН України, UNICEF та Національної поліції.
«Я дуже вдячний команді проєкту «Моя кар'єра в Україні» за таку можливість. Всі спікери були дуже щирі. Той самий Олександр Щерба, який з першого погляду може здатись дуже серйозним дипломатом, спокійно розповідає, що пробує розібратися як «лайкнути» сторіс в Інстаграм», – зазначив Ян Ерл-Ружицький, переможець проєкту.
«Я зрозуміла, що варто завжди прагнути розвиватися і вчитися, і коли ти випускниця, і коли топ-менеджерка. На зустрічах із відомими людьми здивувало, що незважаючи на високі посади, вони залишаються собою, цікавими і відкритими, щиро люблять свою справу і це надихає», – зазначила Евеліна Чикалова, переможниця проєкту.