Борги компанії

Станом на 30 червня довгострокові борги компанії становили $2,76 млрд, а обсяг готівки і грошового еквівалента — всього $ 77,4 млн.

Банкрутство підприємств

В цьому році аналогічні заяви про банкрутство подала ціла низка американських сланцевих компаній, серед яких можна відзначити Whiting Petroleum, Chesapeake Energy, Ultra Petroleum і Chaparral Energy.

У вересні Whiting Petroleum вийшла зі стану банкрутства і завершила фінансову реструктуризацію.

Читайте також: Що відбувається з цінами на нафту і як це позначиться на Україні

Всього з 2015 року в США збанкрутували вже понад 200 енергетичних компаній. Такі дані юридичної фірми Haynes & Boone, на які посилається Bloomberg.

Oasis Petroleum вже попереджала в цьому році про те, що відчуває проблеми з обслуговуванням боргів, які можуть змусити її подати на банкрутство. Компанія розглядала різні варіанти дій, які дозволили б їй залишитися на плаву. Серед них, наприклад, відзначалися реструктурування боргів, скорочення витрат і продаж активів.

Читайте також: Видобувач сланцевої нафти з США подав заяву про банкрутство

Пандемія та конфлікт в ОПЕК +

Нафтова галузь у 2020 році серйозно постраждала від розбіжностей між учасниками організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) і її партнерами, а також від поширення коронавірусу SARS-CoV-2. Серед іншого, ці події призвели до падіння попиту на сировину.

Слідкуйте за цікавими і ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка і коронавірус».