Що кажуть в компанії

«Кожен місяць простою авіакомпанії коштують близько $14,5 млн обов’язкових витрат, що й сформувало обсяг збитку близько 60 млн за період припинення діяльності компанії», – сказав він, коментуючи фінансові втрати авіакомпанії внаслідок тимчасового припинення авіасполучення.

Дьошин зауважив, що МАУ була позбавлена можливості здійснювати свою операційну діяльність та генерувати прибуток в період закриття авіасполучення Україною та вимушеної зупинки авіакомпанією всіх регулярних рейсів з 17 березня.

Читайте також: МАУ змінить тарифи після відновлення польотів

Відповідаючи на запитання щодо скорочення співробітників авіакомпанії, Дьошин зауважив, що «простой в роботі компанії та істотне зниження обсягів роботи авіакомпанії після відновлення авіасполучення Україною призводить до вимушеного поступового скорочення близько 900 співробітників МАУ».

Він також пояснив, що насправді вважати польоти відновленими важко навіть зараз, оскільки після відновлення Україною авіасполучення у червні здійснювати планування маршрутів доводиться в умовах великої кількості обмежень з боку інших держав. Унаслідок цього авіакомпанія здійснює лише третину, а частіше й ще менше від звичного обсягу польотів.

Страхування від COVID-19. Виплата до 50 тисяч гривень

Нагадаємо

Раніше авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» через коронавірус скоротила кількість рейсів в 16 країн Європи і Азії, а також всередині України.

Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка та коронавірус».