«Моя кар’єра в Україні» – всеукраїнський проєкт, що надає можливості для самореалізації молоді в Україні, надихає на професійний розвиток та створює платформу для передачі досвіду успішних людей молодому поколінню. У 2020 році було отримано близько 1000 есе від десятикласників про свою майбутню професію. Автори 360 кращих робіт стануть учасниками 6 регіональних зустрічей, а 60 найактивніших буде запрошено на Всеукраїнську конференцію до Києва, де десятикласники зустрінуться із відомими людьми та обговорять свої майбутні професії.
Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ», відкрила конференцію: «Після 2-місячної перерви, у зв’язку з карантином, «Моя кар’єра в Україні» повернулась у новому форматі. Усі частини програми були адаптовані під онлайн-формат, включно з командною роботою та панельною дискусією. Також ми за інклюзивність, тому до програми залучено сурдопедагога, адже серед учасників/ць конференції були слабочуючі дівчата».
На третій регіональній конференції «Моя кар’єра в Україні» 60 авторів найкращих есе Запорізької та Дніпропетровської областей зустрілися з топами національних компаній та отримали від них поради, як стати успішними в Україні.
Олена Маслієнко, керівниця Центрального РЦ ПУМБ підкреслила: «Дуже круто обрати професію, яка вам справді подобається. Праця з натхненням, драйвом, любов'ю — запорука вашого успіху. Банк в майбутньому — це спілкування і навчання клієнтів, безпаперові процеси та діджиталізація бізнесу.»
Дмитро Бобрицький, журналіст та політичний оглядач у виданні «Новое время» додав: «Часто ми бачимо себе одразу на вершині, та шлях до неї не такий легкий. Ніколи не дивіться на статус професій, слухайте «свої відчуття». Пам’ятайте, завжди можна змінити галузь, спеціальність.»
У ТОП-5 професій цього року увійшли: лікар/ка, журналіст/ка, вчитель/ка, програміст/ка та юрист/ка. Попри те, що конференція відбулась в незвичному онлайн-форматі, організатори зуміли зберегти ту унікальну атмосферу, що панувала на зустрічах офлайн.
Учасники/ці радо ділились своєю мотивацією участі в проєкті «Моя кар’єра в Україні», а також враженнями від оновленого онлайн-формату.
«Грамотно складена програма, дуже цікаві завдання і запрошені не менш цікаві спікери. Для себе ж підкреслив деякі поради від успішних людей і, можу сказати, змінив свої погляди на найближче майбутнє», — розповідає Павло Кірчев з Мелітополя.
Під час конференції учасники також взяли участь у грі «Банк Майбутнього», яка була адаптована до нової онлайн-реальності. Завдяки ній десятикласники познайомились із трендами майбутнього. Школярі презентували свої ідеї вирішення 7-ми найбільших викликів: кліматичні зміни, перенаселення, діджиталізація, роботизація, увага до здоров’я, перенасичення інформації та загроза пандемій.