Найбільш привабливими Робертсон вважає південноафриканський ранд, мексиканський песо і бразильський реал.
Прогноз базується на низьких за історичними мірками оцінками, підтримці у вигляді фінансування з боку міжнародних кредиторів і перспективі ослаблення долара США.
Читайте також: МВФ може додатково виділити $5 мільярдів на покриття дефіциту держбюджету України
Крім того, якщо ціни на нафту все ж відновляться хоча б до $40-50 за барель, це стане додатковим драйвером зміцнення цих валют до долару.
Купівля активів країн, що розвиваються, на думку Робертсона, зараз дає прекрасні можливості. Такими дешевими вони не були з часів азійської кризи і дефолту РФ наприкінці минулого століття.
Робертсон заробив визнання, зробивши ставку на румунські облігації в кінці 1990х років, а також на південноафриканський ранд в 2016 р.
Він часто йде врозріз із загальними прогнозами щодо ринків, які розвиваються. Зараз він також радить купувати, тоді як багато аналітиків вважають, що найгірше ще попереду.
Минулого місяця індекс країн, що розвиваються, MSCI досяг мінімальної позначки за три роки, а вибрані Робертсоном Південна Африка, Мексика і Бразилія наблизилися до історичних мінімумів.
Читайте також: Підтримка медицини. Світовий банк готовий виділити Україні $135 мільйонів
Однак, розворот вже не за горами. В Renaissance Capital вважають, що Міжнародний валютний фонд і Світовий банк нададуть багатьом країнам, що розвиваються, фінансову допомогу, а президент США Дональд Трамп буде просувати ідею слабкого долара.