Що пропонує Дубілет

«У зв'язку з карантином особливо актуальним стає взаємодія влади і бізнесу через інтернет. Щоб уберегти громадян від візиту в органи державної влади, наша команда готова розробити і запустити будь-яку державну послугу онлайн в рекордні терміни — від 2 до 5 днів. Платформою для запуску буде iGov», — заявляє Дубілет.

Екс-міністр наголошує, що це буде, безумовно, безкоштовно для держави.

Читайте також: В бюджет не заклали кошти на «державу в смартфоні»

«Хороша новина в тому, що iGov вже переданий на баланс держави і легалізований, тому з юридичної точки зору проблем немає. Також на iGov вже працюють всі способи ідентифікації, включаючи цифрові підписи та BankID з усіма основними банками», — зазначив він.

Банкір натякає на те, що чекати реалізації подібного проекту від профільного Міністерства цифрової трансформації доведеться дуже довго.

Читайте також: Дубілет повертається в бізнес. Що буде з проектами

«Справа в тому, що публічних послуг в нашій країні багато, і у Міністерства цифрової трансформації є план щодо їх впровадження в протягом декількох років. А на iGov все можна запустити дуже швидко і безкоштовно. Потім, якщо МЦТ забажає, процеси на iGov можна буде замінити на нову платформу», — зазначив Дубілет.

Нагадаємо

  • Міністерство цифрової трансформації 6 лютого презентувало мобільний додаток «Дія». До 2024 року в ньому можна буде отримати будь-яку держпослугу, не виходячи з дому.
  • Мобільний додаток «Дія» доступно для скачування. Його можна завантажити App Store і Google Play.
  • Мета уряду — 100% державних послуг онлайн до 2024 року і 50 основних послуг — вже у 2020 році.

Читайте також: Держава у смартфоні: Водійські права можна буде отримати поштою

Про проект iGov

Проект iGov — дітище Дмитра Дубілета. Він почав розвивати його з групою волонтерів задовго до того, як опинився в кріслі чиновника. Обіймаючи посаду міністра Кабміну, Дубілет, крім основних обов'язків, приділяв багато часу і уваги діджиталізації процесів у держуправлінні.

Ще до початку пандемії коронавірусу, віцеспікер Руслан Стефанчук назвав діджиталізацію держпослуг одним з пріоритетів роботи парламенту на 2020 рік.