- А-Банк;
- Альфа-банк;
- Кредобанк;
- ОТП банк;
- Ощадбанк;
- Південний;
- Приватбанк;
- ПУМБ;
- Райффайзен Банк Аваль;
- Таскомбанк;
- Укргазбанк;
- Укрексімбанк;
- Укрсиббанк;
- Універсал банк.
Банк Південний з 2019 року входить до категорії системно важливих банків.
Для системно важливих банків діють окремі підвищені вимоги для забезпечення додаткового запасу міцності. Водночас статус системного банку не гарантує банкам особливих умов підтримки ліквідності в періоди стресу – вона буде надаватися на загальних для усієї системи умовах.
Системно важливі банки додатково до нормативного значення достатності основного капіталу мають сформувати буфер системної важливості, який почне діяти з 1 січня 2021 року і залежатиме від значення показника системної важливості банку. Для банку Південний він становитиме 1 %.
За підсумками 2019 року банк Південний упевнено виконує всі економічні нормативи НБУ. Так, норматив адекватності регулятивного капіталу Н2 виконаний з достатнім запасом, що дозволяє банку мати надійний фундамент для подальшого зростання. Значення Н2 на 31.12.2019 становило 14,95 % (при необхідному мінімумі 10 %).
Нормативи кредитного ризику, що характеризують ступінь концентрації активних операцій банку, також стабільно виконуються. Це свідчить про виважену політику банку щодо управління кредитним ризиком і низьку залежність від великих позичальників. На 31.12.2019 значення нормативу Н9, який показує відношення заборгованості інсайдерів до регулятивного капіталу, становило всього 9,0 % (при необхідному максимумі 25 %).
Банк Південний – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2019 року нараховувала 98 відділень у 18 регіонах України. За результатами 2019 року чистий прибуток банку Південний склав 300 млн грн, що на 9,5 % перевищує аналогічний показник минулого року.