Японський Nikkei 225 просів на 0,17%, китайський Shanghai Composite знизився на 0,45%, гонконгський Hang Seng впав на 0,85%, південнокорейський Kospi втратив 1,23%, а австралійський S&P/ASX 200 знизився на 0,28%. У світлі згасання інтересу до ризику, європейські майданчики також можуть розташуватися на негативній території в ході майбутньої сесії.

Долар продовжив користуватися попитом на торгах у четвер, відіграючи нещодавню позитивну статистику і ознаки потепління відносин між США і Китаєм. Євро/долар обвалилася до 4-місячних мінімумів в області 1.0960 і залишається під відміткою 1.10, яка виступає в ролі найближчого опору. Локальний тиск на єдину валюту чинили слабкі дані щодо виробничих замовлень у Німеччині, які різко скоротилися, нагадавши учасникам ринку про ризики для найбільшої європейської економіки. Тим часом продуктивність праці без урахування с/г у США не дотягли до прогнозів, але негатив був компенсований більш сприятливими, ніж очікувалося показниками звернень за допомогою з безробіття в США. У короткостроковій перспективі котирування можуть не повернутися вище 1.10 і завершити тиждень під цією позначкою, якщо ключові дані по ринку праці США, включаючи зарплати, приємно здивують.

Тим часом котирування нафти знову перебувають під тиском після невдалих спроб пробити опір в районі 56,50 доларів за барель. Brent влаштувалася поблизу позначки 55 доларів і ризикує відновити зниження через невизначеність навколо ситуації з ОПЕК+. Група експортерів так і не змогла прийти до консенсусу і тепер остаточне рішення очікується наступного тижня, коли Росія пообіцяла визначитися зі своїм вердиктом щодо додаткового скорочення видобутку. У разі повернення під позначку 55 доларів котирування можуть спрямуватися в район 54,30 доларів за барель.

Що стосується економічних подій, крім статистики по американському ринку праці сьогодні заявлені дані по промвиробництву, торгівельному балансу та експорту в Німеччині і цінам на житло в Британії.

За матеріалами Global FX