Чому скорочують мережу
За словами голови наглядової ради, мережа Ощадбанку дуже розгалужена і неоптимальна за кількістю і локаціями.
«З одного боку, мережа – це добре, тому що банк присутній скрізь, а з іншого – фізичну мережу філій потрібно оптимізувати: скорочувати і модернізувати. Ми це робимо вже зараз і продовжимо цю роботу, – сказала Байба Апін.
За її словми, більше 650 офісів вже реконструйовані і працюють за сучасній бізнес-моделі, але ще багато філії — близько 1,8 тис. — працюють за старою моделлю».
Читайте також: У Нацбанку розповіли, що заважає продати Ощадбанк
«Наступнонр року нам потрібно зробити вибір: переформатувати їх під нову бізнес-модель або скоротити. І затягувати цей процес ми не можемо, тому що це негативно впливає на ефективність роботи банку», – заявила вона.
Чи створить це незручності людям
Голова наглядової ради уточнила, що процес закриття відділень не відбувається миттєво.
«Якщо необхідно, то спільно з акціонером і місцевою владою намагаємося знайти рішення, яке забезпечить людям доступ до сервісів. Не існує одного універсального підходу. Кожна ситуація розглядається індивідуально", — каже Апін.
Читайте також: Ощадбанк починає фінансування малого і середнього бізнесу на сході України в межах програми FinancEast
Наприклад, якщо нам вдається перевести на обслуговування до відділення місцеве підприємство, бюджет або успішного підприємця, то відділення залишається», – додала вона.
Оформити депозит в Ощадбанку
Раніше повідомлялося
- Ощадбанк стане учасником Фонду гарантування вкладів з 1 липня 2020 року. Про це йдеться в законопроекті № 2571 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи».
- Діюча система гарантій держави за всіма 100% коштів фізосіб буде замінена на гарантії до 200 тисяч грн на одного клієнта.