Де з'являться нововведення
Нововведення стосується як безпосередньо рейсів ірландського бюджетника, так і перельотів, які виконуються дочірніми структурами — польським Buzz і австрійським Laudamotion.
Як змінилися тарифи
У випадку з найдешевшим тарифом Standard сталася тільки зміна назви на Value. Він як і раніше передбачає провезення тільки маленької ручної поклажі з габаритами до 40х25х20 см.
Читайте також: Ryanair відкриває новий рейс з України
Тариф Plus, який раніше включав пріоритетну посадку з можливістю провезення двох місць ручної поклажі, безкоштовний вибір стандартного місця і перевезення 20 кг багажу, тепер називається Regular і не включає багаж.
Тариф Flexi Plus перейменували в Plus. Раніше комплекс послуг за такими квитками включав пріоритетну посадку з можливістю провезення двох місць ручної поклажі, безкоштовний вибір будь-якого місця, швидке проходження контролю в аеропорту по fast track, безкоштовну реєстрацію в аеропорту і можливість змінювати дату вильоту.
Тепер тариф Plus включає провезення тільки маленької ручної поклажі, безкоштовний вибір стандартного місця, 20 кг багажу і безкоштовну реєстрацію в аеропорту.
Читайте також: Ryanair запускає ще понад 40 маршрутів з України
Старі тарифи Ryanair
Нові тарифи Ryanair
Скорочення кількості включених послуг відобразилося на вартості квитків за тарифами Regular і Plus — тепер їх ціна не так сильно відрізняється від цін за найдешевшим тарифом.
Одночасно з цим Ryanair додав можливість попереднього замовлення харчування, проте асортимент обмежений кавою, чаєм, водою і снеками.
У випадку зі збором за пріоритетну посадку — його діапазон був змінений з 6-12 євро на 6-14 євро.