За словами Васильцова, «Чайові cashless» користується великим попитом. У листопаді за допомогою цього сервісу залишили вже 2,5 млн грн «чайових» для офіціантів. Тобто зростання у порівнянні з попереднім місяцем становить 20%.
Зараз сервіс банку працює приблизно в 1,5 тис. ресторанів. Він дозволяє отримувати «чайові» через POS-термінал. Клієнт самостійно вибирає, скільки він залишить «на чай». Ця сума зараховується на зарплатну картку офіціанта.
«Думаю, деякі з вас бували в ситуації, коли ви ввечері прийшли в ваш улюблений ресторан, поїли, а залишити офіціанту за його роботу вам нічого. Бо ви звикли до того, що у вас вже немає готівки — є карта,» — ділиться Васильцов.
Читайте також: Скільки готівки будуть видавати в касах ресторанів і супермаркетів — банкір
Раніше повідомлялося
Приватбанк запустив сервіс на початку весни. Тепер, щоб подякувати офіціанту, не потрібна навіть карта. Здійснити таку операцію допоможе смартфон.
Читайте також: В Приватбанку розповіли про перші підсумки «чорної п'ятниці»
Як писав «Мінфін», якщо вибудувати всі пластикові карти, які випустив Приватбанк, ця «піраміда» буде на 1,2 км вище гори Еверест. В рік на випуск та перевипуск карток Приватбанку йде 10 км пластику.
Безконтактні платежі набирають популярність у Європі. Зараз і Україна входить в топ-10. Кількість оплат через NFC за цей рік збільшилася у вісім разів.