Що це значить
- Основні напрями діяльності спрямовані на зміцнення сильних сторін та позиції банку на ринку з використанням нових можливостей у сфері бізнесу і забезпеченням сталого рівня прибутковості.
Стратегічні цілі та пріоритети банку на 2019 — 2023 рік
- Стати провідним банком з експортно-імпортного фінансування та корпоративного кредитування в Україні, зокрема, шляхом утримання існуючих та залучення нових клієнтів для обслуговування експортно-імпортних операцій, а також консультаційної підтримки;
- Забезпечити діяльність банку як провідного постачальника в українському фінансовому секторі широкого спектру корпоративних банківських послуг для державних підприємств (ДП), великих, середніх та малих підприємств (МСП), орієнтованих на зовнішньоекономічну діяльність, керуючись довгостроковою, затвердженою та орієнтованою на прибуток стратегією;
Читайте також: З яких держбанків українці забирали депозити у 2 кварталі
- Зменшити обсяг кредитного портфелю в нестратегічних секторах;
- Сформувати стійкі механізми фондування операцій банку з урахуванням поточної ситуації на кредитному та грошовому ринках і пріоритету зниження вартості кредитних ресурсів та інших боргових інструментів, які буде пропонувати банк;
- Вивчення можливості залучення міноритарних інвестицій від стратегічної міжнародної фінансової установи.
Що це дасть
- Прийняття постанови забезпечить належне функціонування та ефективне управління державним банком, захист прав вкладників, кредиторів та держави як акціонера.
З «Бонусом до депозитів» ви завжди отримуєте більше
Що відомо
- Укрексімбанк — публічне акціонерне товариство Державний експортно-імпортний банк України — кредитно-фінансова установа, 100% акцій якого належать Кабінету міністрів України.
- Входить до трійки найбільших банків України і займає перше місце по депозитах юридичних осіб серед усіх банків України.
- За підсумками 1 кварталу відтоку вкладів не було ні в одному з державних фінустанов. У 2 кварталі ситуація змінилася. У число аутсайдерів потрапив і Укрексімбанк.
- -370,8 млн гривень за другий квартал (-1,4%), і негативний приріст депозитів за перші півроку (-0,07%).