«Україна здобула перші невеликі перемоги в боротьбі з рейдерством. Зокрема, тепер відкриті дані про юридичних осіб (ЄДР) почали публікуватися щодня, а не щотижня», — зазначив він.
«Рейдерство часто виражається в тому, що у компанії раптом змінилися власники або директори, в той час як реальні власники про це нічого не знають. І якщо раніше жертва рейдерства могла дізнатися про несподівані зміни у своїй компанії з запізненням до тижня (за цей час компанію можуть „віджати“ ще більше — забрати активи, перепродати і т. д.), то тепер затримка до одного дня», — розповів Дубілет.
Також з'явилася можливість подавати скарги в Антирейдерську комісію в електронній формі через iGov, що дозволить більш оперативно реагувати на дії шахраїв.
«Раніше, щоб подати скаргу, вам потрібно було, по-перше, найняти юристів, які підготують для вас великий пакет документів (і навіть з цим половина заявок відхилялася з формальних причин). Більш того, поки ці документи доходили до комісії через ланцюжок канцелярій, могло пройти 2 тижні. Ми ж створили на iGov форму, яку майже неможливо заповнити так, щоб її відхилили за формальними ознаками. Більш того, вона поступає у роботу комісії миттєво», — повідомив міністр.