Статки сім'ї Уолтон агентство оцінює в 190,5 млрд доларів. Сімейна холдингова компанія Walton Enterprises володіє 50% акцій мережі супермаркетів. За минулі 12 місяців статки сім'ї збільшувалася на 70 тис. доларів у хвилину, на 4 млн доларів на годину і на 100 млн доларів в день. В цілому за минулий рік статки сім'ї Уолтон зросли на 39 млрд.
Другий рядок у рейтингу зайняли спадкоємці Френка Марса, який заснував на початку XX століття кондитерську компанію Mars. Їх статки, за даними Bloomberg, за рік зросли на 37 млрд доларів, досягнувши 126,5 млрд.
Третя сходинка в цьому році дісталася Чарльзу і Девіду Кохам, двом синам Фреда Коха, який у 1940 році заснував компанію, яка перетворилася через 40 років в американську корпорацію Koch Industries. Статки Кохів збільшилися за рік на 25 млрд доларів і тепер становлять 125 млрд доларів.
На четвертому місці в списку найбагатших розташувалася правляча сімейна династія Саудівської Аравії Аль-Сауд. Статки членів королівської сім'ї оцінюються в 100 млрд доларів. Однак зазначається, що статки всієї родини, яка, імовірно, налічує 15 тис. членів, найімовірніше, набагато більші.
До п'ятірки лідерів також увійшли брати Ален і Жерар Вертхаймеры — онуки засновника Будинку моди Chanel П'єра Вертхаймера. Брати володіють парфумерним будинком Chanel. Їх статки за рік також зросли і тепер становлять 57,6 млрд доларів.
У десятку найбагатших сімей також увійшли сім'я Дюма, якій належить Будинок моди Hermes (53,1 млрд), три бельгійські династії, контролюючі пивоварну компанію у світі Anheuser-Busch InBev (52,9 млрд), німецькі династії Берінгер і фон Баумбах, контролюючі фармацевтичну компанію Boehringer Ingelheim (51,9 млрд), сини індійського бізнесмена Дхирубхая Амбані, які зараз контролюють нафтопереробний комплекс Reliance Industries (50,4 млрд), а також американські династії Каргілл і Макміллан, контролюючі Cargill Inc (42,9 млрд).