Що відомо

Аукціони були оголошені 23 липня, а термін прийому документів від потенційних покупців закінчився 6 серпня.

21 з 22 нафтобаз виставлялася на продаж вперше. Зокрема, на продаж було запропоновано 15 цілісних нафтобаз і ще сім лотів, що складаються з 50% прав на майновий комплекс.

Все на балансі Приватбанку — 66 нафтобаз, які дісталися йому від колишніх власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова за договорами іпотеки.

Читайте також: Суд не віддав Приватбанку нерухомість Коломойського в Києві

У банку повідомили, що стартова ціна лотів відповідає тій, за якою майно було оцінено в договорах іпотеки.

Оформити депозит в Приватбанку

У червні-липні банку вдалося продати вісім нафтобаз через майданчик СЕТАМ, яка не розкриває покупців. Сім з них були реалізовані за ціною в межах стартової. І тільки ціна нафтобази в Броварах зі стартової 4,56 млн грн піднялася до 14 млн грн.

Торги ще по семи нафтобазах сумарною вартістю 1 млрд грн заплановано на 8 серпня.