С. Тігіпко наголосив, що фінансовий сектор є дуже важливою складовою розвитку економіки країни. Група «ТАС», в яку входить Таскомбанк, активно фінансує реальний сектор економіки, підтримуючи українських підприємців, покращуючи інвестиційний клімат і створюючи робочі місця.

Банкір упевнений, що будувати і розвивати успішний бізнес в Україні можна і потрібно. Одним із пріоритетів бізнес-стратегії Таскомбанку залишається кредитування корпоративного сектору. «Ми допомагаємо підприємцям розвиватися, підвищувати свою конкурентоспроможність і виходити на нові ринки. Разом у нас це виходить», — сказав С. Тігіпко.

При цьому фінансист додав, що Таскомбанк завершив 2018 рік із прибутком понад 400 млн грн і продемонстрував зростання ключових показників. Зокрема, активи Банку склали 17,7 млрд грн, обсяг кредитного портфеля зріс на 23% — до 12,4 млрд грн, а обсяг розміщених коштів клієнтів — на 20%, до 13,8 млрд грн. Також за підсумками 2018 року, Таскомбанк на 90% збільшив статутний капітал і значно розвинув регіональну мережу.

Також С. Тігіпко підкреслив, що Таскомбанк став першим банком, який у 2018 році успішно завершив операцію зі злиття фінансових установ. В результаті об'єднання з ВіЕс Банком, яке завершилося всього за чотири місяці, Таскомбанк зміцнив позиції в західному регіоні й на третину збільшив регіональну мережу.

Як підкреслив С. Тігіпко, в нинішніх умовах дуже важливо відповідати вимогам часу і пропонувати клієнтам нові можливості для їх фінансового зростання. Таскомбанк буде і надалі активно рости як універсальний банк, приділяючи особливу увагу інноваційним продуктам та IT-технологіям, розвиваючи такі напрямки як електронна комерція, малий і середній бізнес, корпоративний і роздрібний сегменти.

Раніше дирекція програми підкреслила, що визначаючи лауреатів номінацій, вища академічна рада брала до уваги не тільки фінансовий результат підприємств, а й соціальну відповідальність бізнесу. Одним із найважливіших критеріїв став баланс між прибутком і мораллю.

Замовити картку «Велика п'ятірка» Таскомбанку