Переважна більшість кредитів для малого і середнього бізнесу була надана на поповнення обігових коштів підприємств. На другому місці за обсягом – середньострокові інвестиційні кредити. Більш як 690 млн гривень із загального обсягу кредитів було надано аграрним підприємствам, кредитування яких є одним з пріоритетів банку та для яких розроблено особливі умови. Чимало кредитів було надано за різноманітними програмами пільгового кредитування, що дозволяють малим та середнім підприємствам, що відповідають вимогам для таких програм, отримувати фінансування за істотно нижчими за середні ставками.
«Робота з малим та середнім бізнесом є одним з ключових пріоритетів Кредобанку. Банк пропонує привабливі умови кредитування для малих і середніх підприємств та постійно розширює можливості зниження відсоткових ставок завдяки участі у різноманітних програмах підтримки малого і середнього бізнесу від міжнародних фінансових організацій та української влади», — говорить виконавчий директор напрямку корпоративного бізнесу та МСБ Кредобанку Євген Заіграєв.
Однією з найбільших програм доступного кредитування малих та середніх підприємств України є програма з Німецько-Українським фондом, яка реалізується банком з 2017 року. За цією програмою бізнес може отримати кредит за ставкою близько 15% річних. Банк також надає пільгові кредити соціальним підприємствам у співпраці з Western NIS Enterprise Fund, а також бере участь у державній програмі підтримки тваринництва від Міністерства аграрної політики України, яка дає можливість здешевити вартість кредитних ресурсів до 3% річних у гривні або отримати відшкодування 25% від суми кредиту. Окрім того, Кредобанк надає кредити за регіональними програмами підтримки малого і середнього бізнесу, за якими позичальники отримують відшкодування частини відсоткової ставки з місцевих бюджетів – такі програми за участю банку діють у Києві та Львівській, Тернопільській, Хмельницькій та Житомирській областях.