У форматі лекцій TEDx відомі українські економісти, дизайнери, діячі культури та науки, футурологи і підприємці розповідали про те, як маленькі кроки кожного із нас можуть трансформувати не тільки наше власне життя, але й — життя усієї країни.

Консультантка Світового банку і професорка Київської Школи Економіки Ольга Купець поділилася з аудиторією цікавою статистикою про гендерні стереотипи в Україні та показала досвід скандинавських країн, де навчилися рівноправ’ю. Павло Вржещ, співзасновник та креативний директор агентства Banda, допомагав зрозуміти слухачам, як створювати креативні проекти. За його словами, необхідно бути наївним і продовжувати працювати, попри будь-які відмови та складнощі.

Між доповідями були кава-брейки, тому усі охочі могли особисто поговорити зі спікерами, поділитися власними спостереженнями і подискутувати. Варто зауважити, що організацією TEDxKSE: Chain Reaction займалися студенти Київської Школи Економіки, тому конференція була вдвічі потужнішою в плані освіти!

Далі завдяки виступу Володимира Вахітова, професора Київської Школи Економіки, експерта у галузі економетрики, урбаністики і поведінкової економіки, слухачі дізналися про те, як можна удосконалити економіку міста. А культурна діячка Олеся Островська-Люта наголосила на проблемі збереження наших культурних пам’яток. Окрім українських доповідачів, аудиторії демонстрували відео зарубіжних спікерів, які також говорили про соціальні зв’язки та взаємодію між людьми.

Банк дуже радий, що стали генеральним партнером конференції TEDxKSE: Chain Reaction, оскільки Райффайзен Банк Аваль прагне допомагати розвивати якісну освіту в Україні та сприяє талановитій молоді здобувати практичні знання.

Замовити картка «Fishka» Райффайзен Банку Аваль