Отримані кошти буде спрямовано на збільшення обсягів виробництва, що дасть можливість виходу на нові ринки збуту. Планується подальше розширення штату співробітників за рахунок внутрішньо переміщених осіб.
«Для Програми соціального інвестування дуже важливо підтримувати ті підприємства, які разом зі своїм бізнес-планом пропонують максимальний соціальний ефект. На наше переконання, саме таким чином можна вирішити нагальні проблеми у громадах, особливо на сході України», – зазначив Василь Назарук, Керівник Програми соціального підприємництва Western NIS Enterprise Fund.
«Багато соціальних проблем можна вирішити за допомогою вдалої бізнес-ідеї. Всі в профіті. Це правильно. В здоровому середовищі бізнес має працювати на користь собі та суспільству. Ми знаємо – підтримувати розвиток цього соціального бізнесу надважливо, саме тому продовжуємо фінансування соціального підприємництва», – наголосив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.
Програма «Соціальне підприємництво» надає можливість підприємствам малого бізнесу та фізичним особам – підприємцям, які в рамках своєї діяльності забезпечують реалізацію соціальних проектів та ініціатив або вирішують певні соціальні проблеми незахищених верств населення, отримати кредит у національній валюті за ставкою від 5% до 10% річних. Перевага надається проектам на підтримку перш за все громадян України, що потерпіли від конфлікту на сході країни, у т.ч. вимушених переселенців з південних та східних регіонів, людей з інвалідністю, малозабезпечених жінок та представників інших незахищених соціальних груп.
У рамках програми Ощадбанк надав соціальні кредити підприємствам з Донецької, Дніпропетровської, Луганської та Черкаської областей. У жовтні 2017 року Ощадбанк видав перший соціальний кредит фізичній особі – підприємцю з Києва.