«Аграрна Еліта України» — щорічний всеукраїнський відбір і визнання агропідприємств, які зробили крок уперед в розвитку власного бізнесу, досягли значних здобутків у своїй ринковій ніші, застосували у практичній діяльності нові технології, зробили суттєвий внесок в соціальній сфері, залучили значні ресурси для розбудови інфраструктури. Проект вийшов друком у спецвипуску всеукраїнського аграрного журналу The Ukrainian Farmer.
Цього року професійне журі визначило найкращих у 15 номінаціях. Серед переможців — три Агропросперіс-заводи (АПЗ), що працюють на Вінниччині та Сумщині, — Поділлялатінвест, Колорит Агро та Ворожбалатінвест. У номінації «Соціальна відповідальність» лауреатом став Олександр Костур, генеральний директор Поділлялатінвест, — за багаторічну плідну співпрацю з орендодавцями та місцевими громадами, яка створила надійну основу для високих фінансових результатів та взаємовигідного розвитку. У номінації «Надійність і стабільність» одним з кращих визнано Миколу Штукіна, генерального директора Ворожбалатінвест, — за 10 років успішної роботи, практично 10-кратне збільшення земельного банку до понад 8000 га, вдосконалення матеріально-технічної бази та формування команди професіоналів. У номінації «Технічне переозброєння» журі відзначило Володимира Геновського, генерального директора Колорит Агро, — за стале вдосконалення парку сучасної техніки, запровадження передових, економічно обґрунтованих технологій.
Як пише журнал Аграрна Еліта України, значну роль в успіху АПЗ, визнаних найкращими за результатами 2017 р., відіграла партнерська програма Агропросперіс для виробничого ядра. «Партнерська програма групи Агропросперіс стимулює внутрішнє підприємництво й дає змогу фахівцям виробничого ядра заробляти разом з інвестором. Кожен фахівець виробництва, який своєю роботою впливає на його рентабельність (від директора до механізатора), отримує свою частку в операційному прибутку і має право вкладати власні кошти для отримання додаткового доходу в рамках партнерської програми. Для українського агросектору ідея такого механізму мотивації є справжнім ноу-хау. До вирощування агрокультур в компаніях Групи ставляться як до примноження статків. Виробники зацікавлені в довгостроковому ефекті — звідси й ощадливе ставлення і до ресурсів, і до землі», — йдеться на сторінках видання.