За минулий рік премії отримали 127 «білих» хакерів, а з початку березня ПриватБанк відкрив для багхантерів спеціальний сайт, повідомляє прес-служба банку.
«Минулого року більшість сигналів наших багхантерів стосувалися не банківських комплексів, а маркетплейсу «ПриватМаркет», серед них – потенційні можливості підміни продавцями товарів цін під час оформлення покупки, своєчасно усунені баги з несанкціонованого редагування сторінки магазину-продавця. Серед найпопулярніших банківських сервісів, таких, як Приват24, зараз знайти вразливості все складніше, але ми готові й надалі платити реальні гроші за кожне підтверджене повідомлення», – говорить керівник Напрямку інформаційної безпеки В’ячеслав Нехороших.
Читайте також: Суд Лондона зобов'язав структури Коломойського і Боголюбова розповісти про угоди ПриватБанку на $1,9 млрд
У 2012 році ПриватБанк почав виплачувати премії за пошук уразливостей своїх інтернет-систем. У програмі BugBounty беруть участь веб-ресурси в доменах .privatbank.ua, .pb.ua, privat24.ua, мобільні додатки ПриватБанку. Повідомити про потенційну вразливість сервісів банку та в разі її підтвердження отримати винагороду до $1 000 можна на цьому сайті.