Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків.

«На жаль, із-за позиції міжнародних партнерів і компаній повинні провести додаткове обговорення та пошук аргументів саме для них», - написав він.

Шимків пояснив, що 7 березня цього року зазначений законопроект повинен був бути внесений на розгляд Верховної Ради, однак у своєму листі МВФ наполіг на перегляді деяких норм документа.

Зокрема, компенсацію втрати доходів при введенні нової моделі оподаткування прибутку, пише РБК-України.

Крім того, в листі фонд також вказує на те, що поспішне ухвалення парламентом законопроекту вплине на терміни ухвалення рішення про подальшу співпрацю з Україною.

«У нас є серйозна заклопотаність з приводу втрати доходів, що при відсутності яких-небудь заслуговують довіри компенсуючих заходів ще більше підірве одну з основних цілей підтримуваної МВФ програми: забезпечити фінансову стійкість. З цією пропозицією було б дуже складно переконати Виконавча рада МВФ у тому, що податково-бюджетна політика України залишиться на правильному шляху, щоб зменшити її ще високий рівень державного боргу і поставити державні фінанси на надійну і стійку основу. Таким чином, подання цієї пропозиції приведе нас до того, що ми не зможемо завершити розгляд очікує програми. Тому ми наполегливо закликаємо вас не представляти цей законопроект в парламент», - цитує голова АПУ документ.