Кому вигідно знову підірвати довіру до банківської системи, щро тільки-тільки почала відновлюватися після свавілля трирічної давності? Зокрема, хто зацікавлений, щоб гроші заробітчан, накопичення «під матрацом», та й виплачені «в конвертах» зарплати (поки існує податок на працю, це було, є і буде) ніколи не повернулися в легальний обіг? Хто виграє від того, що мільйони українців змушені порушувати закон? Як можна говорити про боротьбу з корупцією, в той же час вводячи свідомо дискреційні норми, і заганяючи людей в ситуацію, коли їм напевно доведеться «давати», при цьому суспільство їх тільки виправдає (наприклад, при знятті депозиту)?

Читайте також: Як банки перевіряють доходи ФОПовців

Як можна було підпустити до прийняття стратегічних рішень безграмотних незрілих проФФесіоналів, які не розуміють, що «закручувати гайки», якщо взагалі і можна, то тільки дуже обережно, особливо якщо «різьблення» слабка? І, якщо вже й робити це, то починати не з середнього класу, і не з пенсіонерів, а з великої дичини? Яка, до речі, взагалі ніяк не постраждає, тим більше, що корупцію ніхто не відміняв.

До речі, панове банкіри, а як ви це неподобство проковтнули? На робочій групі з податку на виведений капітал ваші представники жахливо обурювалися, що на банки пропонували покласти обов'язки моніторити деякі види операцій (наприклад, видачу великих сум готівкою, а також деякі види транзакцій фірм) з метою запобігти масштабному ухиленню від податків підприємствами. У підсумку правильні норми не пройшли. А як простих громадян гнобити — так взяли «під козирок»? Адже це ж в тисячі разів важча робота! Як же так, а?

Злочинна і самогубна для уряду «війна котеджів» триває (((. З задоволенням і зловтіхою чекаю, коли підрахують економічний збиток від цієї постанови.