ksy90

Заблокировать

Записи

22 июня 2015, 10:40

Банк Финансовая Инициатива

# дійсна ситуація в банку

доброго дня всім СПРАВЖНІМ вкладникам банку! Не можу читати цей весь позитив про банк, написаний купою БОТІВ!!! Хочу написати реальну картину того що пережила при співпраці із цим банком. Мала декілька депозитів у цьому банку, забрати свої гроші намагаюся ще з кінця жовтня минулого року! І нарешті сьогодні написала заяву про закриття рахунку (залишився мізер який видадуть вже через 45днів). Хочу підбити підсумки своєї співпраці із цим банком: доки ти продовжуєш свій депозит, доки до тебе хороше відношення. Проблем із начисленням відсотків не має, проте забрати СВОЇ ВЛОСНІ ГРОШІ виявилось досить проблематичним (багато сил, часу, НЕРВІВ і коштів витрачено на щоденні поїздки до банкомату); На гарячій лінії весь час обманюють про ліміт на карті- дуже прикро стояти на касі магазину і не знати ЧИ ВИЙДЕ ОПЛАТИТИ КАРТОЮ ЧИ НІ!!! І ще гроші в касі банку є, просто їх не видають вкладникам-для них варіант лише знімати через банкомат. На жаль моя співпраця з банком не зовсім завершена (свого часу мали дурість вложитися сімєю), тому про реалії в банку писатиму й надалі. Бажаю всім удачі та терпіння!

15 декабря 2014, 11:09

Хрещатик

# Інтернет-банкінг

Підклюсилася до данної послуги, дуже зручно, адже можливо здійснювати оплати комунальних платежів, інтернету і т.д. Працівники банку компетентні, розповіли як і що потрібно зробити. До речі до 15.01 підключення цієї послуги безкоштовне, тому хто має карту цього банку рекомендую скористатися послугою.

17 ноября 2014, 09:31

# Робота каси по суботам
Есть ответ банка

Підкажіть будь ласка чому не працює каса по суботам (б-р Академика Вернадского, 79)? Працівники банку, кажуть каса працює через тиждень, проте два тиждні підряд каса не працює!!! Скажіть в чому причина, адже банк втрачає кошти коли не працює каса. Чекаю на відповідь.

Главная/

Оксана