0 подписчиков0 подписок

7 июля 2015, 12:49

Идея Банк

# депозиты
Есть ответ банка

Добрый день. Подскажите по какой причине «Идея Банк» исключил из условий Депоз договоров ежемесячное получение процентов? Почему банк выплачивает проценты только в конце срока (за исключ. «Авансового»)? Заемщики банка погашают проценты по выданному кредиту тоже в конце срока? Буду вынуждена уйти из банка, т.к. больше интересует ежемесячный доход. Условия стали не удобными и не выгодными для вкладчиков, рекомендую пересмотреть.

19 февраля 2015, 09:27

Банк Финансовая Инициатива

# НБУ крышует банк Бахматюка

Маю депозити в Банку «ФІ», також маю проблеми із поверненням цих депозитів. У грудні, коли закінчився строк дії одного з моїх Договорів, я слухала дуже сумну історію нач.відділення про те, що виділених у листопаді-грудні 2014р грошових коштів від НБУ для рефінансування не вистачає для виплати по усіх депозитах. Учора знайшла цікаву інформацію про те, що за даними НБУ, в 2014 році він надав банку «Фінансова ініціатива» рефінансування строком на 30 і більше днів на суму понад 8,3 млрд грн., що є одним з найвищих показників у банківській системі. З вказаної суми майже половина – 4 млрд грн. – це стабілізаційні кредити, які зазвичай видаються банкам під програму фінансового оздоровлення на термін від 2 до 5 років.Позики надавалися «Фінансовій ініціативі» як за часів керівництва в НБУ Степана Кубіва (6,6 млрд грн), так і Валерії Гонтаревої (1,7 млрд грн).Банк «Фінансова ініціатива» використав кошти НБУ для кредитування бізнесу, а не для повернення депозитів.Не давайте себе обдурити, рефінансування від НБУ вистачить для того, щоб погасити усю заборгованність перед вкладниками. Пишіть заяви на зняття лімітів з карт рахунків, скарги на нач відділення в НБУ, прокуратуру.

Главная/