дуже непорядна СК ТДВ «СК »ГАРДІАН"

2/5
UDV20202023-12-26 09:36:22
Ніколи не раджу мати з даною СК відносин. Причина? « 26 » серпня 2023 року сталося ДТП в с.Давидів, Львівський р-н, Львівська обл. Я є постраждалою стороною, Винуватець ДТП водій Малярчук Олександр Антонович, авто ВАЗ 2108 д.н. Ж0430ЛВ. Звернувся з офіційним повідомленням про страховий випадок до страхової компанії винуватця ДТП (ТДВ «СК „ГАРДІАН“). Зібрав та надіслав даній СК всі необхідні документи. 31.08.2023 отримав Протокол огляду транспортного засобу. Претензій до огляду авто не має, все зроблено правильно, грамотно і професійно. Намагався встановити від якої організації людина, яка проводила огляд авто — страхова відповіді не надала. Також не зміг домогтися від страхової розрахунку вартості нанесених збитків. Просив надати такий розрахунок по кожній позиції протоколу огляду. Відповіли, якщо є бажання — звертайтеся до суду. До сьогоднішнього дня (з 26.08.2023 — по 26.12.2023 = 4 місяці) не отримав повідомлення/розрахунку про розмір збитків, а також не отримав і виплати. Документи всі давно подав, хоча також СК свідомо не довела одразу весь перелік документів, які я повинен зібрати, а цідила це по чайній ложці протягом довшого періоду часу і відповідно мені по декілька разів приходилося відриватися від роботи і знову їхати в ту чи іншу організацію за тими чи іншими документами. Дуже непорядна страхова компанія ТДВ „СК“ ГАРДІАН»
Гардиан
27 декабря 2023, 9:14
Шановний UDV2020! Заява на виплату датована 03.10.2023. Строк виплати, відповідно до законодавства, до 01.01.2024. Виплата запланована на 29.12.2023. З прийдешніми святами Вас! Бережіть себе! З повагою — команда «СК „ГАРДІАН“

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован