Не раджу нікому з ними звязуватись.

2/5
HozainSE2024-04-19 18:08:40
Почалось все з того що 27.01.24р я потрапив в ДТП з страхувальником даної компанії. Його машину знесло за слизьку дорогу, того що він рухався швидко та не пропустив мене як перешкоду справа. Щоб уникнути зіткнення я максимально прийняв вправо та зупинився, але удару уникнути не вдалось. Склали європротокол, він визнав свою провину, тай поліція яка приїхала на місце сказали що він винен на всі 100%. На місці дтп десь годину не могли дозвонитись до страхової, все кажуть ви перший в черзі очікуйте, а це зима і мороз був під 10 градусів. Через тиждень зателефонували зі страхової щоб зробили експертизу. Експерт була не їх, вічлива всі пошкождення записала. Звоню через тижень до них питаю що по виплаті, сказали чекай місяць скажем суму. Пройшов місяць звоню кажуть сума вашого відшкодування 8 тис грн, при тому що франшиза не нульова була а 3200 заплатив мені страхувальний. Це при тому що погнуте переднє крило, бампер, ліва передня дверка царапини, ліва задня дверка, сума явно не відповідає. В розмові мені пояснили що ніби, вина обоюдна і сума відшкодування 50% нарахованої. На мої питання в чому моя провина, сказали так рішив експерт, хоча я надав їм відео з реєстратору, де моє авто вже стояло в момент удару. Сказали всі деталі рішення будуть поштою. Чекав я на лист 1.5 тижня, звоню кажу де рішення, відповідь — зачекайте ще кілька днів. Приходить рішення, а там пишуть ми так рішили обоюдна без деталей що і чому. І тут мене це вибісило написав скаргу в НБУ(розглядають її на протязі місяця). Пройшло ще десь 2тижні і приходять мені ще гроші від страхової уже вся сума. Я так зрозумів скарга дала свої плоди, а я вже готовив документи до суду.

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован