Виведення коштів.

1/5
Evgen13372024-01-12 15:51:53
Сама погана біржа яка існує в цьому світі, дуже цікава у мене з ними трапилась історія. Намагався вивести кошти на свою карту Монобанку, відправив раз файли та скріни, зрозумів що не додав ще 2 файли, відправив другий раз вже всі можливі документи з монобанку для підтвердження, (карта якщо що віртуальна). Відправив вже 3й раз додав ще одну довідку що це віртуальна карта, попросив в тех.підтримки Монобанку таку довідку, відхилили, відправив 4й раз відхилили. Хоча попередні 3 заявки розглядали на протязі дня, останню четверту вже розглядали 3 дні, думав вже що все добре підтвердять, але ж ні, пишу в тех.підтримку Libertex що ваш фахівець сказав що заявка розглядається на протязі 3х робочих днів, тут як я тільки написав цім ідіотам, через 15 хвилин знов приходить відхилення 😂
Forex Club
18 января 2024, 18:00
Вітаємо!
Дякуємо Вам за відгук.

Від імені всієї компанії ми просимо вибачення за можливі незручності, з якими Ви зіткнулися.
При виникненні будь-якого типу труднощів ми рекомендуємо всім клієнтам звертатися до служби підтримки для отримання своєчасної, кваліфікованої підтримки, а також перевірки та усунення причин виникнення труднощів. Кожне таке звернення чи претензія розглядаються в індивідуальному порядку. Жоден запит клієнта не залишається поза увагою.
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з таким неприємним досвідом та хотіли б допомогти Вам у цьому питанні.

Для того щоб ми могли вирішити Ваше питання якнайшвидше, будь ласка, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом. Ви можете використовувати форму зворотного зв'язку на нашому сайті в розділі «Допомога та підтримка», зв'язатися з нами за телефонами, номери яких вказані в цьому розділі, або звернутися через онлайн чат.

З повагою,
Forex Club