УКРСИББАНК вкрав у мене 21 000 гривень

vdolin 12 ноября 2022, 12:42
Отделение по адресу: Киев, ул. Чернобыльская, 21
В кінці жовтня мені зателефонувала менеджер Марина, прізвища свого не назвала і почала вимагати негайної явки в банк з паспортом та ідентифікаційним кодом. На мої пояснення, що я знаходжуся закордоном і найближчі кілька місяців повернутися не зможу, тим більше, що уряд України закликав українців зимувати поза межами країни, менеджер почала мені погожувати. Я запропонував застосувати для ідентифікації будь-які засоби онлайн зв’язку та електронний підпіс. Тоді я запропонував відкласти нашу зустріч на кінець січня і менеджер наче б то погодилася. Пишу наче б то, бо 11 листопада мої рахунки були заблоковані. Підкреслюю, заблоковані не за запитом правоохоронних органів або наявності заборгованості, а тільки з тієї причини, що я не маю змоги негайно з’явитися до банку. Я вже не кажу про те, що такі дії банку суперечать чинному законодавству і носять відтінок кримінального злочину. Вкравши у мене 21 000 гривень Укрсиббанк фактично позбавив мене засобів до існування. Двогодинне спілкування в чаті з консультантом закінчилося його вердиктом «Альтернативи особистій явці з паспортом та ідентифікаційним кодом немає». Закрити рахунок без особистої присутності я, виявляється, теж не можу. Виникає логічне запитання: А навіщо тоді взагалі потрібен ваш онлайн банкінг?
Шановні клієнти Укрсиббанку! Не дай вам Боже важко захворіти, поїхати у тривале відрядження, попасти в полон або виявитися на окупованій території! Не сумнівайтеся, злодійський банк відразу прибере ваша грошики до своїх рук.
Кримінальні дії Укрсиббанку повинні привернути увагу правоохоронних органів!
Шановні працівники банку! Я сподіваюся, що вам дістане здорового глузду вирішити проблему без втручання поліції, прокурати та судів. Повірте, життя таке коротке, що витрачати його на чвари — це блюзнірство. Та й думаю, що банк так само не зацікавлений вплутуватися у скандали. І хоча, крім матеріальних, ви нанесли мені ще й моральні збитки, я поки що готовий їх вам пробачити.
Слава Україні! І бажаю всім мирного неба!

12 ноября 2022, 15:23
Не стане їм глузду, здесь банк не отвечает на претензии клиентов. Пишите в Фейсбуке , Инстаграмме на их страницах. В НБУ напишите и позвоните. Только методом измора
SergeyNina
SergeyNina
12 ноября 2022, 15:43
Банк вам не ответит, ему то и все равно на клиентов и их деньги, пишите в нбу и им в соц сети
alex1814
alex1814
12 ноября 2022, 17:42
«Вкравши у мене 21 000 гривень Укрсиббанк фактично позбавив мене засобів до існування»

Дивно. Але ж банк не «вкрав» а тільки заблокував ваші гроші. Це різні речі . І знову ж таки-цілком можливо, що у банку були причини заблокувати ці гроші, просто ви про це промовчали. І ще — ви говорите, що вас «позбавили засобів до існування», але 21 тисяча гривень, це всього лише 500 доларів . Ви всерйоз розраховуєте на ці 500 доларів прожити за кордоном? Вам все одно доведеться або отримувати соціальну допомогу або йти працювати. А якщо ви працюєте або отримуєте соц допомогу, то значить у Вас вже є кошти для існування і без цієї 21000 гривень
vdolin
vdolin
13 ноября 2022, 20:00
Пан, певне, не зрозумів про що йде мова: я не обговорюю свій фінансовий стан, доходи і витрати. Мова йде про відверто злочинні дії працівників банку, котрі вирішили розпорядитися моїми грішми на свій розсуд. І поки кошти не будуть повернуті - це є крадіжка, кримінальний злочин і протиправні дії. Цим хочу застерегти клієнтів Укрсиббанку від злочинців.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
12 ноября 2022, 22:39
Это один из самых гнилых банков по качеству обслуживанию, полностью подтверждаю, на клиентов полностью начхать, что есть, что нету, банк только отличается стабильностью и надежностью за счет родительской банковской группы, в остальном полное дно
14 ноября 2022, 15:50
А ещё вариант заполнить анкету у них на сайте про качество обслуживания. Потом прийдёт смс , что обращение взяли в работу. А если админ в соцсетях начинает хамить тоже пишите на этот ящик или в анкету. Банк немного забыл, что он не единственный в стране

Курс валют в Укрсиббанке

EUR 42 42.85

Курс валют в Укрсиббанке

EUR 42 42.85
Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Отзывы о Укрсиббанке 📝 / УКРСИББАНК вкрав у мене 21 000 гривень