Банк заборгованості колектори

rosstikf 11 ноября 2022, 6:31
В липні 2022 було зняття готівки закордоном з картки new card, банк за декілька днів після зняття готівки підняв курс і на карті зявився мінус десь 2500 грн. Відразу написав в чат що робити чи будуть відсотки і чи е термін погашення. В чаті відповіли що це просто мінус на карті відсотків за це нема та терміну погашення також немає можу погашати коли зявиться можливість (скрини переписки є). Я поповнив карту і на карті залишилось -2000 грн. В листопаді в додатку приходили повідомлення що у мене є заборгованість. 09.11.22 приходить повідомлення що борг переданий колекторам. Я погасив борг по карті. І звернувся також в чат де мені казали що просто мінус і вони нікому інформацію не передавали на запитання чому тільки зараз прийшло смс відповіли що минуло 100 днів від дня заборгованості. 10.11.22 цілий день дзвонив робот коректор і що у мене борг. Скарга тут більше за брехню банку коли з’явилася заборгованості написали це просто мінус і можете погашати коли завгодно бо нема терміну погашення, а з іншої сторони передають борг коректорам які цілий день дзвонить робот. Напевно це два різних банках.

natashaGra
natashaGra
11 ноября 2022, 12:17
Пишите на странице банка в соцсетях, здесь банк не считает нужным давать ответы на жалобы

Курс валют в Укрсиббанке

EUR 42 42.85