Жахливе обслуговування

Оля Сурай 4 ноября 2022, 18:12
Кілька разів зверталась в чат-підтримку. Мало того, що відповідають з інтервалом у кілька ГОДИН, так ще й грубо, без видимого бажання допомогти. Максимально не клієнтоорієнтовані! Закривають чат на власний розсуд, не розібравшись, а то і не відповівши на звернення. Обслуговування співробітників контакт-центру оцінюю на -10 із 10! Зверталась на гарячу лінію банку. Оператори більш привітні, але коли я заговорила про скаргу на співробітників чату не було жодної реакції. Я вимагала аби мені надали зворотній зв’язок по моїй скарзі і просила повідомити номер мого звернення, про те жодним чином зі мною не зв’язалися! Обурена таким ставленням до клієнта! З приводу банківських послуг і обслуговування карток — мені на власний розсуд заблокували карту чи заморозили рахунок не повідомивши мене про це. При цьому мені досі приходить смс-розсилка з пропозиціями використання кредитної карти. Максимально не приємний банк, умови і співробітники. Жодного разу не стикалася з подібним сервісом. Просто ЖАХ! Прошу відреагувати — так не має бути.

natashaGra
natashaGra
11 ноября 2022, 12:18
Здесь банк не будет реагировать — пишите в соцсетях на Фейсбуке на их странице. Там же можно узнать контакты отдела качества и написать туда, у самой подобная ситуация была

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке