Впаревание не нужних карточек

butaa 4 ноября 2022, 0:43
Отделение по адресу: Полтава, ул. Бирюзовая, 58
Я 17.10.2022 року звернувся до УКРСИББАНКУ м.Полтава вул.Соборності 53/1 до консультанта Стремілова Вікторія Петровна с проханьям відкриття валютної картки для євро переводів.
Був складений договір-анкета номер11000−701 картковий рахунок у національній валюті. Я підписав договір на валютну картку і получив на руки 2 аркуши паперу договору. Но шоб получить валютну карту мені навязали. заставили взяти просту катру яка мені зовсім не потрібна і за неї я повинет заплатити 100 гр. На цю просту карту ніякого договору я не получав. Ніяких банковскіх условій я не получив. Вікторія Петровна сказала що обов’язково шоб получить валютну катру потрібно мені впарить цю просту за 100 гр.
3.11.2022 я получаю смс шо у мене уже борг 100 гр. Мене це розлючело.Я не получив в повному обсязі услугу от банку. Не получив основну валютну карту і вже у мене борг. Так с клієнтами не поступають.
Ви хочете шоб за таку аферу узнала вся Україна ??? Як що ні, тоді прошу без скандала рішить мою проблему.
Я хочу не закрити договір, а росторгнути так як я не получив в повному обсязі від банку то шо хотів ваш клієнт, а вже поніс втрати.
Де договір ,{ постанова }шо я повинен при відкриті валютної карти обовьязково взяти за 100 гр ліву не потрібну мені картку ??? Я даже не був інформований на основі якого закону так повинет діяти банк про таку {аферу}
В приватбанке я 17.10.2022 за 25 хв получив на приват 24 валютну картку і здійснів валютну операцію.
Якщо ви цінуєте кожного клієнта то прохання до вас анулюйте не законно навішані мені 100 гр.

natashaGra
natashaGra
8 ноября 2022, 12:14
Пишите на их страницах в соцсетях и звоните в НБУ, тогда возможно решат проблему

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке