Shkolya 19 декабря 2019, 11:35
Отделение по адресу: Ровно, ул. Соборная, 106
Все почалося з відкриття карткового рахунку. Для того щоб відкрити картку мені прийшлося відседіти у відділенні близько 2-х годин із-за того, що приймає лише один фінансовий консультант, а документів треба підписати та заповнити близько 20 сторінок. Оформивши картку вирішив через мережу інтернет купити подарунки для рідних та близьких в честь св. Миколая. Як дійшло діло до покупок подарунків ч виявилося, що не можу розрахуватися своєю карткою бо не підключив платну послугу смс банкінгу, куди приходять коди для підтвердження платежів. Цікаво виходить картку для розрахунків в інтернеті я маю, а от щоб підтвердити платежі я маю ще віддати 15 грн/місяць. Вчора 18.12.19 р. звязався з оператором та попросив як в цивілізованих банках підключити послугу push-повідомлень або viber замість смс, на що оператор сказа що це теж платно. Чисто принципово не збираюся платити за ті послуги, що в інших банках безкоштовно, тому вирішив закрити всі рахунки і більше не зв'язуватися з цим банком. І ще, коли намагаєшся купувати із закордонних сайтів, то конвертація валют за дуже невигідним курсом, на 30-40 копійок більше ніж в інших банках.

19 декабря 2019, 11:42
В мене був зарплтний проэкт від цього *** банку… що написано все правда… відповіді дають як собака муму в оповіданні
19 декабря 2019, 14:53
За конвертацію...підключіть пейпал і напишіть їм лист щоб рахунок був в доларах чи євро і ви забудете про конвертацію

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Отзывы о Укрсиббанке 📝 / Відкрив картку «нью кард» для нових клієнтів, але відчуваю, що й не протримаюсь до кінця місяця і закрию рахунок