Не видача депозиту

GRYD 13 апреля 2020, 16:48
Отделение по адресу: Киев, ул. Вышгородская, 21
Мій строковий валютний депозит закінчився 12.04.20. Оскільки це була неділя, я зайшов у відділення 38 м. Киів, де був відкритий депозит, 13.04.20. для отримання своїх коштів. На жаль отримати грошей я не зміг, тому що, за словами оператора депозит пролонгувався автоматично 12.04.20. Я попередньо заходив у відділення і попереджував що буду знімати кошти, але мене ніхто не попередив що для цього потрібно писати заяву. Зранку 13.04.20 зробити це вже було занадто пізно.
Окремі слова хочу сказати про зав. відділенням, яка вела себе по-хамськи, розмовляла зі мною не державною мовою.

Ukrgasbank
Ukrgasbank
14 апреля 2020, 18:49
Добрий день, Сергію Дмитровичу.
АБ «УКРГАЗБАНК» проведено аналіз ситуації, яку Ви описали. Під час Вашого візиту у відділення Банку працівником відділення було проінформовано Вас, що для повернення депозиту в день закінчення строку його дії, умовою договору якого передбачено автопролонгацію, вкладник зобов’язаний повідомити Банк про намір повернення депозиту, умовами якого передбачена автопролонгація, до дня закінчення строку зберігання коштів за телефоном контакт-центру 0-800-309-00-0 або письмово у відділенні Банку (це передбачено п. 4.5.4.4 Правил https://www.ukrgasbank.com/upload/file/dodat1_prv.pdf).
13.04.2020 Вами написано заяву, відповідно до якої автопролонгацію припинено – це означає, що Ви зможете отримати Ваш вклад після спливу подовженого строку зберігання коштів.
an632
an632
15 апреля 2020, 19:59
Автопролонгація це не умова договору а можливість! (як там і зазначено) , /тобто двостороння умова/, а правила хай засунуть собі у дупу, там не має вашого підпису і жодного посилання у договорі на них ! У суд шахраїв!
ImA
ImA
3 сентября 2020, 13:05
Я являюсь клиентом Укргазбанка. Но ситуация с автопролонгацией - это неуважение клиентов. В августе я пропустил срок отказа от пролонгации. И теперь мне ждать еще 9 месяцев. И ладно бы автопролонгация происходила на прежних условиях ( процентная ставка), но ведь ставку существенно уменьшают. А я мол согласен заведомо. Могу определенно сказать, что буду присматриваться к другим банкам. Это огромный минус для меня Укргазбанка.

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня